هضم – گوارش امیر عابدینی مهدی تاج amir abedini

هضم – گوارش: امیر عابدینی مهدی تاج amir abedini mehdi taj varzeshi-Football iran

گت بلاگز اخبار اجتماعی شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران تحت فشار قرار گرفته است/ بیماری نجفی فرع عنوان است ، حیدری

نماینده مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه طبق شنیده‌ها نجفی شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران تحت فشار قرار گرفته و بیماری وی فرع

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران تحت فشار قرار گرفته است/ بیماری نجفی فرع عنوان است ، حیدری

حیدری: شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران تحت فشار قرار گرفته است/بیماری نجفی فرع عنوان است

عبارات مهم : ایران

نماینده مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه طبق شنیده ها نجفی شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران تحت فشار قرار گرفته و بیماری وی فرع عنوان هست، آینده نگری کرد که شورای شهر به سادگی استعفای وی را نپذیرد.

غلامرضا حیدری در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: بعد از انتخابات سال گذشته ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و دِه در شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران لیست امید یکپارچه رای آورد و انصافا اعضای شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران با هماهنگی و اجماع شهردار را گزینش کردند و آقای نجفی معرفی شد. شاید یکی از شاخص ترین کارها شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران این بود که کسی را از داخل شورا گزینش نکردند.

وی با اشاره به سابقه شش ساله عضویت نجفی در شورای شهر تهران، یادآور شد: ایشان همچنین در رده های متفاوت مسئولیت بوده و فرد آشنا شده است ای هست. بحث بیماری هم چیز تازه ای نیست و کم و بیش این گرفتاری و این شرایط جهت افراد دیگر هم است بنابراین طرح استعفای ایشان غیرمنتظره بود.

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران تحت فشار قرار گرفته است/ بیماری نجفی فرع عنوان است ، حیدری

نماینده مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران در مجلس با اشاره به نشست یکسان نمایندگان پایتخت کشور عزیزمان ایران با اعضای شورای شهر پایتخت در قالب مجمع 51 نفره امید در آخرین روزهای سال گذشته، تصریح کرد: بعضی می گفتند آقای نجفی روی مفاسد اقتصادی خیلی قاطع ایستاده و حتی یکسری پرونده ها را آماده کرده و آنها را به قوه قضاییه ارجاع کرده هست. این عنوان همچنین با مراسم خوش حالی روز زن در برج میلاد که حاشیه هایی در پی داشت همزمان شد و حتی بعضی این عنوان را هماهنگ شده است می دانند. بلافاصله بعد از این مراسم خوش حالی جهت آقای نجفی احضاریه رفت و از بعضی تریبون ها موضع گیری های تندی علیه ایشان اتخاذ شد.

حیدری ادامه داد: اینها زمینه ای است که می گویند آقای نجفی تحت فشار قرار گرفته و بحث بیماری ایشان فرع قضیه هست. بر همین اساس نظر شخصی من این است که شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران به آسانی استعفای ایشان را قبول نکند و از ایشان حمایت کند بخصوص رییس شورا آقای محسن هاشمی که رابطه خوبی هم با رهبری دارد از موقعیت ریاست شورای شهر و همچنین اعتباری که از مرحوم پدرشان دارد در این زمینه استفاده کند.

نماینده مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه طبق شنیده‌ها نجفی شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران تحت فشار قرار گرفته و بیماری وی فرع

وی با بیان اینکه عوض کردن شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران جهت اعضای شورای شهر هم خوب نیست، گفت: آینده نگری من این است که شورای شهر به آسانی استعفای آقای نجفی را قبول نمی کند، این کار هم به نفع مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران است و هم انسجام شورای شهر را حفظ می کند.

این نماینده مجلس در آخر گفت: آقای نجفی در مدت کم توانسته خدمات خوبی در شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران ارائه کند. به هر حال شهرداری بخصوص از نظر اوضاع مالی شرایط به هم ریخته ای داشت و ایشان برنامه ریزی های خوبی در این حوزه داشته است.

واژه های کلیدی: ایران | شهردار | بیماری | شهرداری | شورای شهر | شورای شهر تهران | مجلس شورای اسلامی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz