هضم – گوارش امیر عابدینی مهدی تاج amir abedini

هضم – گوارش: امیر عابدینی مهدی تاج amir abedini mehdi taj varzeshi-Football iran

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی ابزار اطلاع از آخرین قیمت معاملات مسکن

خریداران مسکن با استفاده از یک ابزار مطمئن می‌توانند از کم و کیف قیمت آخرین معاملات مسکن در محله‌های متفاوت پایتخت کشور عزیزمان ایران آگاه شوند و در وقت خرید، ق

ابزار اطلاع از آخرین قیمت معاملات مسکن

ابزار اطلاع از آخرین قیمت معاملات مسکن

عبارات مهم : آخرین

خریداران مسکن با استفاده از یک ابزار مطمئن می توانند از کم و کیف قیمت آخرین معاملات مسکن در محله های متفاوت پایتخت کشور عزیزمان ایران آگاه شوند و در وقت خرید، قیمت های پیشنهادی بالاتر از دامنه مورد انتظار و متعارف را نپذیرند.

به گزارش دنیای اقتصاد، وزارت راه و شهرسازی از تابستان 91 با راه اندازی «سامانه اطلاعات بازار املاک ایران» به نشانی «hmi.mrud.ir» دسترسی عموم مردم به اطلاعات املاک و قیمت معاملات مسکن را به تفکیک محله و وقت فروش فراهم کرده هست. به این ترتیب متقاضیان خرید مسکن که تا پیش از آن تنها از طریق مراجعه به بنگاه ها یا موتورهای جست وجوی ملکی می توانستند از قیمت پیشنهادی مالکان و سازنده های آپارتمان مسکونی مطلع شوند، از وقت فراهم شدن دسترسی به این سامانه، با مراجعه به سایت مذکور و جست وجوی کوتاهی می توانند اطلاعات به روز قیمتی در مناطق متفاوت را به دست آورند.

این سامانه تنها به پایتخت کشور عزیزمان ایران تخصیص داده شده است ندارد و آمار معاملات ماهانه مسکن در شهرهای مشهد، زنجان، رشت، یزد، شیراز و اصفهان را نیز مشمول بر می شود. اطلاعات این سامانه نیز به صورت تدریجی و بعد از ثبت معاملات در بنگاه های معاملات املاک به روز می شود و در نتیجه مراجعه روزانه یا چند روز یک بار به آن، می تواند کسانی را که به هر علت میل به دارند از اطلاعات قیمت مسکن مطلع باشند، از تحقیقات میدانی و مراجعه به مشاوران املاک بی نیاز کند.

ابزار اطلاع از آخرین قیمت معاملات مسکن

متقاضیان خرید مسکن به وسیله این سامانه می توانند قیمت قطعی آپارتمان مسکونی در منطقه مورد نظر خود را طی یک ماه اخیر مشاهده کنند؛ ضمن اینکه با استفاده از دیگر ابزارهای سامانه مذکور می توان به مناطقی که قیمتی متناسب با بودجه فرد جست وجوگر دارند نیز دست یافت. در واقع با امکان محدود کردن دامنه جست وجو بر اساس هر یک از پارامترهای قیمت کل، قیمت هر مترمربع، متراژ، سن بنا و محله که هر کدام نقش مهمی در تعیین ارزش آپارتمان دارند، می توان به اطلاعات دقیق مورد نیاز دست پیدا کرد. این سامانه همچنین در زمینه رهن و اجاره اطلاعات کاملی از اوضاع قیمت ها در اختیار متقاضیان واحدهای استیجاری قرار می دهد.

در جدول زیر قیمت قطعی آپارتمان های 300 تا 350 میلیون تومانی بدون محدودیت متراژ، سن بنا و منطقه با استفاده از همین سامانه گردآوری شده است است.

خریداران مسکن با استفاده از یک ابزار مطمئن می‌توانند از کم و کیف قیمت آخرین معاملات مسکن در محله‌های متفاوت پایتخت کشور عزیزمان ایران آگاه شوند و در وقت خرید، ق

واژه های کلیدی: آخرین | ابزار | ایران | اطلاعات | آپارتمان | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz