هضم – گوارش امیر عابدینی مهدی تاج amir abedini

هضم – گوارش: امیر عابدینی مهدی تاج amir abedini mehdi taj varzeshi-Football iran

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی مسئله بازار نفت تنش‌های سیاسی است / وزیر نفت

وزیر نفت که جهت شرکت در نشست اوپک پایتخت کشور عزیزمان ایران را به مقصد وین ترک کرد، مسئله مهم بازار نفت را ایجاد تنش های سیاسی به وسیله مدیر جمهمور آمریکا اعلام

مسئله بازار نفت تنش‌های سیاسی است / وزیر نفت

وزیر نفت: مسئله بازار نفت تنش های سیاسی است

عبارات مهم : بازار

وزیر نفت که جهت شرکت در نشست اوپک پایتخت کشور عزیزمان ایران را به مقصد وین ترک کرد، مسئله مهم بازار نفت را ایجاد تنش های سیاسی به وسیله مدیر جمهمور آمریکا اعلام کرد.

به گزارش مهر به نقل از وزارت نفت، بیژن زنگنه پیش از عزیمت به وین جهت شرکت در سمینار بین المللی و نشست اوپک، گفت: به اعتقاد ما، آقای ترامپ جهت فعال نگهداشتن توسعه شیل اویل در آمریکا موافق قیمت‎های بالای نفت است ولی جهت فرار از فشار افکار عمومی مردم آمریکا در برابر اوج رفتن قیمت نفت، به خصوص بعد از خروج آمریکا از برجام، به اوپک حمله می‎کند.

مسئله بازار نفت تنش‌های سیاسی است / وزیر نفت

وزیر نفت جهت شرکت در هفتمین سمینار بین المللی و یکصد و هفتاد و چهارمین نشست شرکت کشورهای صادرکننده نفت (اوپک)، دقایقی پیش پایتخت کشور عزیزمان ایران را به مقصد وین ترک کرد.

هفتمین سمینار بین المللی اوپک ۳۰ و ۳۱ خردادماه با حضور نمایندگان و مسئولان بلندپایه دولت ها، شرکت ها و محافل علمی در وین برگزار می شود.

وزیر نفت که جهت شرکت در نشست اوپک پایتخت کشور عزیزمان ایران را به مقصد وین ترک کرد، مسئله مهم بازار نفت را ایجاد تنش های سیاسی به وسیله مدیر جمهمور آمریکا اعلام

شعار مهم سمینار امسال، «نفت؛ همکاری جهت آینده ای پایدار» خواهد بود و انتظار می رود در مجموع ۷۵۰ شرکت کننده در این مناسبت حضور یابند. تقدیم جوایز ۲۰۱۸ اوپک جهت پژوهش و روزنامه نگاری نیز از جمله رویدادهای این سمینار خواهد بود.

همچنین یکصدوهفتادوچهارمین نشست اوپک اول تیرماه (۲۲ ژوئن) برگزار خواهد شد. براساس آینده نگری کارشناسان، این نشست به علت بیانات ترامپ، مدیر جمهوری آمریکا و درخواست او از بعضی اعضا جهت زیاد کردن تولید نفت این سازمان، یکی از پرچالش ترین نشست ها در سال های اخیر خواهد بود.

اعضای شرکت کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) در نشست ۳۰ نوامبر ۲۰۱۶ (۱۰ آذرماه ۹۵) تصمیم گرفتند تولید خود را به سطح ۳۲ میلیون و ۵۰۰ هزار بشکه در روز برسانند. این تصمیم که از ژانویه ۲۰۱۷ به اجرا درآمد، در نشست های بعدی این شرکت تمدید شد.

مسئله بازار نفت تنش‌های سیاسی است / وزیر نفت

اعضای اوپک در نشست ۱۷۳ این سازمان، توافق کم کردن تولید را تا آخر سال ۲۰۱۸ تمدید کردند تا نشانه از بین بردن مازاد عرضه جهانی نفت به طور کامل محقق شود. کشورهای غیراوپک نیز به ریاست روسیه، اوپک را در توافق کم کردن تولید همراهی کردند. سهم این کشورها از کم کردن تولید نفت طبق توافق، حدود ۶۰۰ هزار بشکه در روز است.

واژه های کلیدی: بازار | توافق | سیاسی | آمریکا | سمینار | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz