هضم – گوارش امیر عابدینی مهدی تاج amir abedini

هضم – گوارش: امیر عابدینی مهدی تاج amir abedini mehdi taj varzeshi-Football iran

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات احتمال حضور دودانگه و توکلیان در رده‌های پایه ، برگزاری جلسه طلایی و خادم

جلسه‌ای میان محمد طلایی سرمربی سابق تیم ملی و رسول خادم رییس فدراسیون کشتی برگزار شد و بنا بر اعلام سرپرست تیم ملی، هیچگونه اختلافی در میان نیست و طلایی به کار

احتمال حضور دودانگه و توکلیان در رده‌های پایه ، برگزاری جلسه طلایی و خادم

برگزاری جلسه طلایی و خادم/ احتمال حضور دودانگه و توکلیان در رده های پایه

عبارات مهم : مسابقه

جلسه ای میان محمد طلایی سرمربی سابق تیم ملی و رسول خادم رییس فدراسیون کشتی برگزار شد و بنا بر اعلام سرپرست تیم ملی، هیچگونه اختلافی در میان نیست و طلایی به کار خود در تیم ملی به عنوان مربی ادامه خواهد داد.

به گزارش ایسنا، بعد از انتشار بعضی شایعات مبنی بر دلخوری محمد طلایی سرمربی سابق تیم ملی کشتی آزاد از اینکه بصورت غیرمستقیم مقصر شکست آزادکاران در مسابقه های جهانی پاریس معرفی شده است ، جلسه ای میان او و رسول خادم برگزار شد.

احتمال حضور دودانگه و توکلیان در رده‌های پایه ، برگزاری جلسه طلایی و خادم

علی بیات سرپرست تیم ملی کشتی آزاد در گفتگو با ایسنا، دراینباره اظهار کرد: بر خلاف بعضی اخبار منتشر شده، هیچگونه اختلافی میان خادم و طلایی و جود ندارد و این دو در کنار هم در کادر فنی تیم ملی فعالیت خواهند کرد.

وی راجع به مباحث مطرح شده است در جلسه خادم و طلایی گفت: طلایی در این جلسه بیان کرد وقت کمی جهت آماده سازی تیم ملی جهت حضور در مسابقه های جهانی پاریس داشته هست. دو طرف صحبت ها و پیشنهادات خود را مطرح کردند و در فضایی کاملا دوستانه نظراتشان را مطرح کردند.

جلسه‌ای میان محمد طلایی سرمربی سابق تیم ملی و رسول خادم رییس فدراسیون کشتی برگزار شد و بنا بر اعلام سرپرست تیم ملی، هیچگونه اختلافی در میان نیست و طلایی به کار

بیات در پاسخ به این پرسش که آیا طلایی کماکان به عنوان مربی در تیم ملی به فعالیت خود ادامه خواهد داد یا خیر خاطرنشان کرد: قطعا همینطور است آیا که هیچ مسئله یا کدورتی در میان اعضای کادر فنی تیم ملی وجود ندارد و همگی همدل و با انگیزه جهت کسب موفقیت تیم ملی و بازگشت به دوران اوج کار خود را شروع کرده اند. حضور خادم در راس تیم ملی نیز باعث شده است کشتی گیران انگیزه بسیار زیادی جهت تمرین و کسب موفقیت داشته باشند.

سرپرست تیم ملی کشتی آزاد راجع به معرفی کادر فنی تازه تیم ملی نیز اظهار کرد: بعضی از این نفرات بصورت ادواری کار می کنند و بعضی دیگر نیز ثابت هستند. تمامی این نفرات مورد ارزیابی قرار می گیرند و ان شاءالله بعد از جام تختی و پیش از حضور تیم ملی در مسابقه های آسیایی و جام جهانی ترکیب قطعی کادر فنی نیز به شورای فنی اعلام خواهد شد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا برنامه ای جهت استفاده از امیر توکلیان و علی اکبر دودانگه مربیان سابق تیم ملی وجود دارد یا خیر گفت: از این نفرات هم با توجه به تجربه خوبی که طی سال های گذشته به دست آورده اند به احتمال فراوان در رده های پایه استفاده خواهد شد. خادم هم اعتقاد است باید به نفرات دیگر نیز وقت داده شود و مورد آزمایش قرار بگیرند.

واژه های کلیدی: مسابقه | جام جهانی | محمد طلایی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz