هضم – گوارش امیر عابدینی مهدی تاج amir abedini

هضم – گوارش: امیر عابدینی مهدی تاج amir abedini mehdi taj varzeshi-Football iran

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات گلر دوم سپاهان می‌شوم ولی در استقلال نمی‌مانم! ، دروازه‎بان استقلال ساز جدایی کوک کرد/ حسینی

دروازه‌بان استقلال با فرد نزدیک امیر قلعه‌نویی تماس گرفته و می‌خواهد از استقلال جدا شود. 

گلر دوم سپاهان می‌شوم ولی در استقلال نمی‌مانم! ، دروازه‎بان استقلال ساز جدایی کوک کرد/ حسینی

دروازه‎بان استقلال ساز جدایی کوک کرد/حسینی: گلر دوم سپاهان می شوم ولی در استقلال نمی مانم!

عبارات مهم : جدایی

دروازه بان استقلال با فرد نزدیک امیر قلعه نویی تماس گرفته و می خواهد از استقلال جدا شود.

به گزارش خبرآنلاین؛ ظاهرا استقلال جهت سید حسین حسینی تمام شده است است و می خواهد فصل جدیدی از زندگی خود را شروع کند. دو سال قبل نخستین بار او برابر سپاهان و در اصفهان اوجگیری کرد و حالا انگار فصل جدیدش از همین کلوب شروع می شود. حسینی به نزدیکانش گفته روزهای مشکل را در استقلال سپری کرد. او که جانشین سید مهدی رحمتی شده است بود گلایه داشت در ماه های حضورش در ترکیب همواره تحت فشار بود و در آخرهای فصل رفتارهایی کرد که توپ را در زمین سیدمهدی رحمتی انداخت تا شفر تصمیم بگیرد در چند بازی آخر فصل، از شماره یک استقلال در درون دروازه استفاده کند. حال حسینی به علت اتفاقات اخیر تصمیم دارد قراردادش را با آبی پوشان تمدید نکند.

گرچه در این میان شفر هم از کلوب خواسته تا قرارداد دروازه بان جوان تیمش تمدید شود ولی کلوب تاکنون هیچ اقدامی نکرده هست. حال شنیده می شود حسینی با یکی از نزدیکان امیر قلعه نویی صحبت کرده است و گفته نمی خواهد در استقلال بماند و ساز جدایی کوک کرده هست. قلعه نویی هم این روزها در آستانه نشستن دوباره روی نیمکت سپاهان است و حسینی به آن فرد نزدیک به امیر گفته حتی حاضر است در سپاهان گلر دوم باشد ولی استقلال نماند آیا که دیگر تحمل یکسری اتفاقات را ندارد.

گلر دوم سپاهان می‌شوم ولی در استقلال نمی‌مانم! ، دروازه‎بان استقلال ساز جدایی کوک کرد/ حسینی

واژه های کلیدی: جدایی | سپاهان | استقلال | دروازه بان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz